Nelson Oliveira 2019/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nelson Oliveira 2019/20

    Παίδες ποια είναι η γνώμη σας για τη διατήρηση του Πορτογάλου Σεντερ φορ μας;;; Εγώ πιστεύω πως το έχει το γκολ και με ένα καλό 10άρι από πίσω (καλύτερο από το Μάνταλο, κακά τα ψέμματα) θα βάζει 20+ ΓΚΟΛ τη σεζόν!


  • #2
    Γεια σας και καλό βρίσκεται,

    Δεν βλέπω τον Ολίβειρα στην ήδη κλάση του ελ Αραμπι, ώμος έχει τα χαρακτηριστικά να σκοράρει περίπου 15-20 γκολς το σεζόν.

    Απλά θα είναι δύσκολο να βρεις ένας καλός δεκάρι. Κοίτα τι εγίνε με τον Οζιλ και τωρα με τον Φορτούνη. Κοίτα τον Αζάρ και τα δυσκολίες του στο Ρέαλ. Εναλλακτικά, ο Καρέρα θέλει δυο εξτρέμ. Η ομάδα σας θα παίξει σαν την Εθνική μας, με πίεση, με τρεξίμο, και καθαρό μπάλλα απο τη κεντρική άμηνας. Αυτο βλέπω απο τον Καρέρα.

    Comment


    • #3
      Ειναι ένας παίκτης που με εντυπωσίασε περισσότερο καθώς συνεχίστηκε η σεζόν. Το λέω αυτό γιατί στην αρχή ήμουν λίγο απογοητευμένος από αυτό που με έβλεπε αλλά έχει περάσει καλά.

      Σχετικά με τον Μάνταλο, οι κριτικοί του είναι πολύ δυνατοί στην Ελλάδα, κατά τη γνώμη μου, δεν παίρνει την πίστωση που του αξίζει. Νομίζω ότι είναι καλός παίκτης

      Comment

      Working...
      X