Announcement

Collapse
No announcement yet.

2019 - 2020 Super League Schedule

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2019 - 2020 Super League Schedule

    Derbies:

    3η αγωνιστική (14-16 Σεπ) & 16η αγωνιστική (21-23 Δεκ): Άρης - Παναθηναϊκός

    4η αγωνιστική (21-23 Σεπ) & 17η αγωνιστική (4-6 Ιαν): Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός & ΠΑΟΚ - Άρης

    5η αγωνιστική (28-30 Σεπ) & 18η αγωνιστική (11-13 Ιαν): ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

    6η αγωνιστική (5-6 Οκτ) & 19η αγωνιστική (18-19 Ιαν): Άρης - Ολυμπιακός

    8η αγωνιστική (26-28 Οκτ) & 21η αγωνιστική (25-27 Ιαν): Ολυμπιακός - ΑΕΚ

    9η αγωνιστική (2-4 Νοε) & 22η αγωνιστική (1-3 Φεβρ): ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

    10η αγωνιστική (9-10 Νοε) & 23η αγωνστική (8-10 Φεβρ): Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

    11η αγωνιστική (23-25 Νοε) & 24η αγωνιστική (16-17 Φεβρ): ΑΕΚ - Άρης

    12η αγωνιστική (30 Νοε - 2 Δεκ) & 25 αγωνιστική (22-24 Φεβρ): Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

    Complete Schedule:

    1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    24-26 Αυγούστου

    ΑΕΚ - Ξάνθη

    Άρης - ΟΦΗ

    Ατρόμητος - ΑΕΛ

    Ολυμπιακός - Αστέρας

    Πανιώνιος - Βόλος

    ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός

    Λαμία - Παναθηναϊκός

    2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    31 Αυγούστου - 01/02 Σεπτεμβρίου

    ΑΕΛ - Ολυμπιακός

    Αστέρας - ΑΕΚ

    Βόλος - Άρης

    Παναθηναϊκός - ΟΦΗ

    Παναιτωλικός - Ξάνθη

    ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

    Λαμία - Ατρόμητος

    3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    14-16 Σεπτεμβρίου

    ΑΕΚ - Λαμία

    Ξάνθη - Αστέρας

    Άρης - Παναθηναϊκός

    Ατρόμητος - ΠΑΟΚ

    Ολυμπιακός - Βόλος

    ΟΦΗ - Παναιτωλικός

    Πανιώνιος - ΑΕΚ

    4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    21-23 Σεπτεμβρίου

    ΑΕΛ - Ξάνθη

    Αστέρας - Ατρόμητος

    Βόλος - ΟΦΗ

    Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

    Παναιτωλικός - ΑΕΚ

    ΠΑΟΚ - Άρης

    Λαμία - Πανιώνιος

    5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    28-30 Σεπτεμβρίου

    ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

    Ξάνθη - Βόλος

    Άρης - ΑΕΛ

    Ατρόμητος - Παναιτωλικός

    Ολυμπιακός - Λαμία

    ΟΦΗ - Αστέρας

    Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

    6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    05-07 Οκτωβρίου

    ΑΕΛ - ΑΕΚ

    Άρης - Ολυμπιακός

    Αστέρας - ΠΑΟΚ

    Βόλος - Ατρόμητος

    ΟΦΗ - Πανιώνιος

    Παναθηναϊκός - Ξάνθη

    Λαμία - Παναιτωλικός

    7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    19-21 Οκτωβρίου

    ΑΕΚ - Βόλος

    Ξάνθη - Άρης

    Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

    Ολυμπιακός - ΟΦΗ

    Παναιτωλικός - ΑΕΛ

    Πανιώνιος - Αστέρας

    ΠΑΟΚ - Λαμία

    8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    26-28 Οκτωβρίου

    Άρης - Παναιτωλικός

    Αστέρας - Λαμία

    Ατρόμητος - Πανιώνιος

    Βόλος - ΠΑΟΚ

    Ολυμπιακός - ΑΕΚ

    ΟΦΗ - Ξάνθη

    Παναθηναϊκός - ΑΕΛ

    9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    2-4 Νοεμβρίου

    ΑΕΚ - Ατρόμητος

    ΑΕΛ - ΟΦΗ

    Ξάνθη - Ολυμπιακός

    Παναιτωλικός - Αστέρας

    Πανιώνιος - Άρης

    ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

    Λαμία - Βόλος

    10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    9 -11 Νοεμβρίου

    ΑΕΛ - Λαμία

    Ξάνθη - Πανιώνιος

    Άρης - Αστέρας

    Βόλος - Παναιτωλικός

    Ολυμπιακός - Ατρόμητος

    ΟΦΗ - ΠΑΟΚ

    Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

    11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    23-25 Νοεμβρίου

    ΑΕΚ - Άρης

    Αστέρας - Βόλος

    Ατρόμητος - ΟΦΗ

    Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός

    Πανιώνιος - Ολυμπιακός

    ΠΑΟΚ - ΑΕΛ

    Λαμία - Ξάνθη

    12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    30 Νοεμβρίου 1-2 Δεκεμβρίου

    ΑΕΛ - Βόλος

    Ξάνθη - Ατρόμητος

    Άρης - Λαμία

    Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

    ΟΦΗ - ΑΕΚ

    Παναθηναϊκός - Αστέρας

    Πανιώνιος - Παναιτωλικός

    13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    7-9 Δεκεμβρίου

    ΑΕΚ - Πανιώνιος

    Αστέρας - ΑΕΛ

    Ατρόμητος - Άρης

    Βόλος - Παναθηναϊκός

    Παναιτωλικός - Ολυμπιακός

    ΠΑΟΚ - Ξάνθη

    Λαμία - ΟΦΗ

    14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    14-15 Δεκεμβρίου

    Ξάνθη - ΑΕΚ

    ΟΦΗ - Άρης

    ΑΕΛ - Ατρόμητος

    Αστέρας - Ολυμπιακός

    Βόλος - Πανιώνιος

    Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

    Παναθηναϊκός - Λαμία

    15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    18-19 Δεκεμβρίου

    Ολυμπιακός - ΑΕΛ

    ΑΕΚ - Αστέρας

    Άρης - Βόλος

    ΟΦΗ - Παναθηναϊκός

    Ξάνθη - Παναιτωλικός

    Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

    Ατρόμητος - Λαμία

    16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    21-23 Δεκεμβρίου

    Λαμία - ΑΕΚ

    Αστέρας - Ξάνθη

    Παναθηναϊκός - Άρης

    ΠΑΟΚ - Ατρόμητος

    Βόλος - Ολυμπιακός

    Παναιτωλικός - ΟΦΗ

    ΑΕΚ - Πανιώνιος

    17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    04-06 Ιανουαρίου

    Ξάνθη - ΑΕΛ

    Ατρόμητος - Αστέρας

    ΟΦΗ - Βόλος

    Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

    ΑΕΚ - Παναιτωλικός

    Άρης - ΠΑΟΚ

    Πανιώνιος - Λαμία

    18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    11-13 Ιανουαρίου

    ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

    Βόλος - Ξάνθη

    ΑΕΛ - Άρης

    Παναιτωλικός - Ατρόμητος

    Λαμία - Ολυμπιακός

    Αστέρας - ΟΦΗ

    Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

    19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    18-19 Ιανουαρίου

    ΑΕΚ - ΑΕΛ

    Ολυμπιακός - Άρης

    ΠΑΟΚ - Αστέρας

    Ατρόμητος - Βόλος

    Πανιώνιος - ΟΦΗ

    Ξάνθη - Παναθηναϊκός

    Παναιτωλικός - Λαμία

    20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    22-23 Ιανουαρίου

    Βόλος - ΑΕΚ

    Άρης - Ξάνθη

    Παναθηναϊκός - Ατρόμητος

    ΟΦΗ - Ολυμπιακός

    ΑΕΛ - Παναιτωλικός

    Αστέρας - Πανιώνιος

    Λαμία - ΠΑΟΚ

    21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    25-27 Ιανουαρίου

    Παναιτωλικός - Άρης

    Λαμία - Αστέρας

    Πανιώνιος - Ατρόμητος

    ΠΑΟΚ - Βόλος

    ΑΕΚ - Ολυμπιακός

    Ξάνθη - ΟΦΗ

    ΑΕΛ - Παναθηναϊκός

    22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    01-03 Φεβρουαρίου

    Ατρόμητος - ΑΕΚ

    ΟΦΗ - ΑΕΛ

    Ολυμπιακός - Ξάνθη

    Αστέρας - Παναιτωλικός

    Άρης - Πανιώνιος

    Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

    Βόλος - Λαμία

    23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    08-10 Φεβρουαρίου

    Λαμία - ΑΕΛ

    Πανιώνιος - Ξάνθη

    Αστέρας - Άρης

    Παναιτωλικός - Βόλος

    Ατρόμητος - Ολυμπιακός

    ΠΑΟΚ - ΟΦΗ

    ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

    24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    15-17 Φεβρουαρίου

    Άρης - ΑΕΚ

    Βόλος - Αστέρας

    ΟΦΗ - Ατρόμητος

    Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός

    Ολυμπιακός - Πανιώνιος

    ΑΕΛ - ΠΑΟΚ

    Λαμία - Ξάνθη

    25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    22-24 Φεβρουαρίου

    Βόλος - ΑΕΛ

    Ατρόμητος - Ξάνθη

    Λαμία - Άρης

    ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

    ΑΕΚ - ΟΦΗ

    Αστέρας - Παναθηναϊκός

    Παναιτωλικός - Πανιώνιος

    26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    01 Μαρτίου

    Πανιώνιος - ΑΕΚ

    ΑΕΛ - Αστέρας

    Άρης - Ατρόμητος

    Παναθηναϊκός - Βόλος

    Ολυμπιακός - Παναιτωλικός

    Ξάνθη - ΠΑΟΚ

    ΟΦΗ - Λαμία

  • #2
    Thanks for posting Reaper

    Comment


    • #3
      Good stuff.

      Comment

      Working...
      X